کوین فایگی از زمان احتمالی شروع کار روی مجموعه ایکس-من و چهار شگفت‌ انگیز  می‌گوید

کوین فایگی در مصاحبه جدید خود از زمان احتمالی شروع کار روی مجموعه‌های ابرقهرمانی مارول که در اختیار فاکس بود، گفت.

طبق خبرهایی که به‌تازگی منتشر شده، ادغام کمپانی والت دیزنی و فاکس قرن بیستم تا اواخر ماه ژانویه ۲۰۱۹ احتمالا کامل خواهد شد و سرانجام این قرارداد بزرگ و تاریخی به‌زودی نهایی می‌شود. علاوه بر گسترش فعالیت دیزنی در دنیای سینما و تلویزیون، این ادغام باعث بازگشت حق ساخت فیلم براساس دو گروه ایکس-من (X-Men) و چهار شگفت‌ انگیز (Fantastic Four) به کمپانی مارول خواهد شد تا شاید سرانجام شاهد حضور این دو گروه قدیمی و بسیار محبوب نیز در دنیای سینمایی مارول باشیم. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اطلاعات جدیدی از زمان شروع کار روی این دو مجموعه منتشر شده است. به‌تازگی کوین فایگی، رئیس مارول استودیو، مصاحبه‌ای را با پادکست پلی‌بک وب‌سایت ورایتی انجام داده است. او در این مصاحبه در مورد ۱۰ سال فعالیت دنیای سینمایی مارول و ساخت فیلم‌هایی که یک روزی بیشتر یک آرزو و رویا بود، صحبت کرد، اما در بخش‌هایی از این مصاحبه، او در مورد زمان اضافه شدن و شروع کار روی دارایی‌های این کمپانی که در اختیار فاکس بود نیز توضیح داد.

ادامه مطلب.
تگ ها :

ابرقهرمانی آمریکایی  

مردان ایکس  

X-Men  

کمپانی فاکس قرن بیستم  

نگهبانان کهکشان  

کمپانی والت دیزنی  

کوین فایگی  

Fantastic Four  

ابرقهرمانی  

والت دیزنی